Start arrow SesjeKomisje RadyGminy

Z A W I A D O M I E N I E

Zawiadamiam, iż 27 grudnia 2012 r. (czwartek) o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej w Luzinie przy ul. Szkolnej 13 odbędzie się XXV sesja Rady Gminy według proponowanego porządku obrad:

Część I - /uroczysta/ - godz. 10.00

1. Sprawy regulaminowe

1. otwarcie sesji,

2. przywitanie zaproszonych gości.

1. Występ uczniów ze Szkoły Podstawowej im. płk. Stanisława Dąbka w Sychowie.

2. Wręczanie nagród uczniom szkół podstawowych, gimnazjum, szkół średnich, studentom oraz osobom wyróżnionym i sportowcom.

3. Zakończenie części uroczystej sesji.

/Spotkanie przy kawie./

Część II  -  /zwyczajna/ - godz. 12.30

1. Sprawozdanie z wyników kontroli Komisji Rewizyjnej.

2. Zatwierdzenie wyników kontroli Komisji Rewizyjnej.

3. Sprawozdanie z realizacji rocznego planu pracy Komisji Rewizyjnej.

4. Podjęcie uchwał w sprawie:

1. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2012 - 2017;

2. zmiany budżetu gminy na 2012 rok;

3. wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty;

4. zatwierdzenia rocznego planu kontroli Komisji Rewizyjnej na 2013 rok;

5. powołania Komisji doraźnej do uporządkowania kwestii zabytków na terenie gminy Luzino;

6. zmiany Uchwały nr XXIX/264/2005 Rady Gminy Luzino z dnia 29 grudnia 2005 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze świadczone w miejscu zamieszkania, częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat oraz trybu ich pobierania;

7. zmiany Uchwały nr XXIV/279/2012 Rady Gminy Luzino z dnia 12 grudnia 2012 r. w sprawie uchwalenia „Programu Współpracy Gminy Luzino z organizacjami pozarządowymi, podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego i stowarzyszeniami jednostek samorządu terytorialnego na 2013 rok.

1. Zakończenie sesji.

Dodane przez kulhawik, w dniu - 21-10-2011 16:31
proszę bardzo
protokoły rady
Dodane przez Redy, w dniu - 19-10-2011 08:04
Gdzie znajdę protokoły rady z 2011 roku. Na podanej przez Pana stronie są tylko do listopada 2010 roku.

Z góry dziękuję
Dodane przez Kulhawik, w dniu - 13-12-2010 18:53
Posiedzenia komisji i sesje rady organizuje się według potrzeb, niema żadnego schematu.
Na komisjach sprawy są dogłębnie wałkowane i ustala się ostateczny kształt uchwał. Tematyka przypisana jest do kompetencji danej komisji stałej.Gdy wszystko zapnie się na komisjach wtedy przewodniczący w porozumieniu z wójtem ustala termin sesji, chyba że przewodniczący jest w opozycji do wójta wtedy różnie bywa.Na sesjach poddaje się pod głosowanie uchwały stanowiska wypracowane na komisjach. Ponadto mogą być zwoływane sesje nadzwyczajne na wniosek np wójta w celu szybkiego przegłosowani(procedowania)
Dodane przez Fishi, w dniu - 11-12-2010 22:23
Rzetelna informacja. Dziękuję.
Pytanie: czy orientuje się Pan w jaki sposób ustalane są godziny zebrań Rady? Niestety mimo szczerych chęci w większości wypadków ciężko przyjść na ww zebrania z racji wykonywanych obowiązków w ramach zatrudnienia. Czy jest możliwość zmian czasu owych spotkań (oczywiście myślę ogólnikowo, nie zaś o ustalonych)?
Dodane przez Karol, w dniu - 19-04-2008 12:35
Dziękuję bardzo za podanie adresu do strony z protokołami. Właśnie tego szukałem.
Re relacje
Dodane przez Kulhawik, w dniu - 13-04-2008 16:26
Do Karol
Czy mógłbys uściślić o jakie informacje,relacje knkretnie ci chodzi?
jeżeli chodzi ci o relacje z sesji to odsyłam do protokółów z sesji w Bip - http://bip.luzino.pl/?pid=1371
Dodane przez Karol, w dniu - 13-04-2008 14:49
Witam!

Czy są gdzieś dostępne dokładniejsze relacje z konkretnymi informacjami, bo nie widziałem ani na tej stronie, ani w BIP Gminy Luzino?