Start arrow Nasze wnioski arrow Ul. Paraszyńska - wniosek do budżetu 2009
Ul. Paraszyńska - wniosek do budżetu 2009

Stowarzyszenie Samorządność wsparło mieszkańców ul. Paraszyńskiej i ulic przyległych do niej . Na ich prośbę i w ich imieniu wystosowaliśmy do Rady Gminy i wójta wniosek o ujecie w przyszłorocznym budżecie ( budżet na 2009 rok) inwestycji - odwodnienie ulicy Paraszyńskiej oraz wykonanie przy tej ulicy chodnika dla pieszych.  Mieszkańcy samorzutnie  wystąpili z tą inicjatywą i zebrali na poparcie wniosku 84 (osiemdziesiąt cztery) podpisy. Zaangażowanie i determinacja mieszkańców jest wielka, gdyż problem zgłoszony został również do prasy, rozważane jest również przedstawienie sprawy w Telewizji Gdańsk i telewizji TTM Wejherowo. Mieszkańcy twierdzą, że nie ustaną w staraniach o poprawę warunków swojego bytu  i będą do tego dążyli wszelkimi dostępnym  środkami. My rozumiemy determinację mieszkańców -  ul. Paraszyńska jest jedną z najstarszych ulic Luzina i czas najwyższy aby  inwestycje gminne dotarły również w te rejony. Mieszkańcy -  Stowarzyszenie Samorządność jest z wami udzielimy wam wszelkiej dostępnej pomocy i wsparcia abyście mogli mieszkać w godnych warunkach. Mamy nadzieję, że Rada i Wójt to uszanują i w należyty sposób odniosą się do obywatelskiej aktywności .

Przewodniczacy