Start arrow Artykuły arrow Suplement do solarów

Suplement do solarów

       W związku z agresywną krytyką pod moim adresem i adresem redagowanej prze zemnie strony zawartą w komentarzach do poprzedniego artykułu o nie przyznaniu dofinansowania na montaż i zakup instalacji solarnych dla projektu Naszej Gminy zadałem sobie trud i zbadałem sprawę. Atakujący mnie mimo moich  próśb nie  byli w stanie lub nie chcieli ze względu na słabość materiału dostarczyć dowodów podważających PRAWDZIWOŚĆ ZAWARTYCH W ARTYKULE FAKTÓW. Poniżej kopia odpowiedzi z Urzędu Marszałkowskiego na moje zapytanie w rym temacie. Z odpowiedzi wynika ,że projekt został umieszczony na liście rezerwowej jako czwarty bo trzy już na niej były przed odwołaniem. Pozostałe punkty odpowiedzi to ewentualne rezerwy , oszczędności środków  z kursu walut oraz stopień  zaawansowania realizacji projektu . Po przeanalizowaniu odpowiedzi należy stwierdzić, że jest to  typowa poprawność , dyplomacja urzędnicza dająca namiastkę satysfakcji odwołującemu się . Ja osobiście nie widzę widoków na dofinansowanie tego projektu. Stowarzyszenie Samorządność ma prawo w swoich artykułach jak każde publiczne medium  zadawać pytania ,stawiać tezy, wyrażać swoje oceny, jak daleko się posunie w swoich przekazach  zależy od  przyzwoitości i uczciwości autorów. Nam zależy na wiarygodności, obiektywizmie i pozytywnym odbiorze przez mieszkańców gminy.  

P.S. jednakże gdyby dofinansowanie zostało przyznane proszę nas nie ignorować jako gminnego źródła informacji, proszę UG o informację  i kopię dokumentu. W dzisiejszych nie przewidywalnych warunkach pogodowych należy korzystać z każdego kanału informacyjnego aby dotrzeć do mieszkańców z komunikatami.

Kazimierz Kulhawik

Przewodniczący Stowarzyszenia Samorządność

Image 

 
  Komentarze (1)
Dodane przez Fishi, w dniu - 19-04-2011 12:40
Podwarzeniem prawdziwości zawartych w art. faktów podjąłem się w poprzednim dot. sprawy temacie. Wydzielanie osobnego art. i informacja otrzymana z urzędu marszałkowskiego mówią same za siebie. Tekst powyżej pisma skierowanego do ww organu dlaej przemilczę. Czytanie ze zrozumieniem.

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Luzino Stowarzyszenie Samorz%u0105dno%u015B%u0107
Image Image Image Image