Start arrow Artykuły arrow Wyniki wyborów

Jest to chyba jedna z ostatnich informacji na tej stronie. Mój wynik oznacza brak akceptacji dla mojej sześcioletniej działalności  na rzecz gminy. Strona zostanie prawdopodobnie wygaszona wraz z upływem abonamentu na serwer i domenę.

Kazimierz Kulhawik

Image
  Komentarze (9)
Dodane przez Fishi, w dniu - 15-02-2011 09:13
Żadna niecierpliwość tylko zainteresowanie. Aha. I nigdy nie powiedziałem, że Stowarzyszenie powinno zniknąć, zawsze mówiłem, że winien się zmienić sposób jego prowadzenia jeśli już, więc proszę sobie oszczędzić tych docinek.  
Na stronę stowarzyszenia zaglądam często (jak i na inne witryny związane z naszą gminą) i nic w tym chyba dziwnego, że interesuję się jej losami prawda? 
Pozdrawiam, 
Fishi
Dodane przez kulhawik, w dniu - 14-02-2011 08:22
Wolą członków jest aby Stowarzyszenie utrzymać ,stronę również, ja jeszcze wciąż ważę swój zapał . Nie rozumiem Twojej niecierpliwości co Tobą kieruje, troska o losy demokracji w Gminie czy też jak najszybsza satysfakcja z naszego zejścia ze sceny, póki co po nas zostanie pustynia z jednej strony i różne twory inspirowane przez większość rządzącą po drugiej stronie. Czy taki stan jest przez Ciebie pożądany??? Może dłuższy komentarz od Twego ale proszę o prostą odpowiedz 
 
Decyzja
Dodane przez Fishi, w dniu - 11-02-2011 08:34
Witam ponownie, 
prosty komentarz z prostym pytaniem: Czy decyzja została już podjęta?
Dodane przez Kulhawik, w dniu - 13-12-2010 18:40
Serwer kończy się chyba na wiosnę 2011 a domena nie pamiętam faktury trzeba by sprawdzić Nie chodzi o pieniądze a o przekonanie do sensu wykonywanej pracy.
Dodane przez Fishi, w dniu - 11-12-2010 22:10
Tak z ciekawości i bez czepialstwa. W jakiej dacie zamyka się abonament, o którym Pan pisze? I co ważniejsze (tu oczywiście w razie W proszę odp. mailową) jaka jest kwota do opłacenia. Kompletnie się w tych sprawach nie orientuję, a zainteresowany jestem z racji kilkuletniej działalności stowarzyszenia :)
czas
Dodane przez luzinianin, w dniu - 25-11-2010 07:19
chmurne mysli w pochmurne dni, 
lepiej dać sobie czas i podjąć tak ważną decyzję w słoneczny dzień 
Proszę nie zawieść 256 wyborców
Dodane przez Fishi, w dniu - 23-11-2010 09:59
Brak otrzymania wystarczającej ilości głosów niekoniecznie musi się wiązać z brakiem akceptacji Pańskiej działalności. Również uważam, że idea stowarzyszenia ma duże znaczenie i wielką rację bytu. Osobiście zmieniłbym lekko podejście do prowadzonej działalności na stronie. Więcej obiektywizmu, mniej czepialstwa na siłę, BRAK cenzury. Wiem, że prosto mi pisać, ale proszę się jeszcze raz zastanowić nad swoją decyzją w końcu prowadził Pan działalność charytatywnie, a nie patrząc na zbliżające się wybory prawda? Z wyrazami szacunku, Fishi. 
PS: myślę, że czas najwyższy na sprostowanie kilku spraw :)
Dodane przez Marcin Klimczak, w dniu - 22-11-2010 18:22
uczestnicząc w rządzeniu ma się większe szanse na zmianę na lepsze tego co zostało wcześniej zepsute, niestety ludzie nie chcieli zauważyć tego że stowarzyszenie przez cały okres swojej działalności pomagało mieszkańcom. podziękowania widać po wynikach wyborów.
rada
Dodane przez mik, w dniu - 22-11-2010 15:52
Aby skutecznie dbać o sprawy społeczności, przyglądać się \"władzy\" na ręce nie trzeba koniecznie w rządzeniu uczestniczyć, z boku czasem lepiej widać.

Napisz komentarz
  • Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
  • Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • *Odśwież* swoją przeglądarkę, by dokonać zmiany kodu przed użyciem przycisku 'wyślij'.
  • Zachowaj w pamięci treść, jeżeli pomyliłeś kod.
Imię:
Tytuł:
Komentarz:

Ochrona:* Code

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
© 2019 Luzino Stowarzyszenie Samorz%u0105dno%u015B%u0107
Image Image Image Image