Start arrow Nasze wnioski arrow Odpowieź wójta na wniosek ws zbiorowego transportu dla mieszkańców Gminy Luzino

Odpowiedź wójta jest  bardzo ogólna i na pewno nie zadawala mieszkańców  gminy  szczególnie mieszkańców Kębłowa. Dlatego sugerowałbym   rozmowy bezpośrednie mieszkańców Kębłowa z radnymi z Kębłowa, ewentualnie przedstawienie sprawy na zwołanej w tym celu Komisji Gospodarczej lub Zebranie Sołeckie  z udziałem wójta.  Podstawa to mobilizacja i determinacja mieszkańców bo tylko zbiorowy głos będzie  usłyszany . Najważniejsze , żeby mieszkańcy sami chcieli sobie pomóc wykazując solidarnośc wspólnotową.

Stowarzyszenia Samorządności